CAS CVICENA, KONZUMACIA SUPLEMETOV A PRVE JEDLO DNA

Produkty, výrobcovia, skúsenosti s doplnkami výživy

CAS CVICENA, KONZUMACIA SUPLEMETOV A PRVE JEDLO DNA

Poslaťod marcel90 » 11 Aug 2013 19:59

Zdravim Vas,

prejdem k veci. Zisla by sa mi rada. Cvicim uz nejakych par rokov, sypem uz nejakych par rokov.

Momentalne mam:

treningove dni
ATP MAXI PRO 90 % (3-4 davky denne, dost dobre davky)
Amino BCAA scitech nutrition 5600 (6pred a 6 po cviceni)
BRUTAL NUTRITION CRE-ATP - Biotech (2pred a 2 po) (mam to zodvihnut na 3?)
MUSCLETECH MyoShock HSP (7 pred)

netreningove dni
ATP MAXI PRO 90 % (2-3 davky denne, dost dobre davky)
BRUTAL NUTRITION CRE-ATP - Biotech (2) (mam to zodvihnut na 3?)

Vyska 192
vaha okolo 100

Ta trapna pumpa (MyoShock ) na mna vobec nezabrala, som z toho sklamany. dnes som si dal 7 tabliet a nic som necitil.
Cvicim 4-5 krat tyzdenne (tak okolo 1.5 hodiny max 2 hodky).

Zaujimal by ma nazor nejakeho borca na toto:

Rano vstanem, dam si protak s aminacmi, kreatinom a pumpou. Pockam 30 min, pochodim si nech sa to ututla a idem cvicit.
Mal by som k tomu este aj ranajkovat? Dnes mi tie suplementy nejako nic nerobili, nie ze by zvykli, ale cakal som aspon nieco. totiz to ten myoshock som nasadil teraz a nic :(. Je mozne ze nebola vo mne ziadna energia alebo co? Alebo mam zvysit davky? A je to v pohode ked chodim cvicit tak 45 min po tom co som sa prebudil? Dnes som cakal ze ma to nastartuje, naozaj nastartuje ale taky vykon podavam normalne ked si idem poklebetit so zelezom, castokrat aj lepsi.

Vopred dakujem za odpoved
Obrázok užívateľa
marcel90

Re: CAS CVICENA, KONZUMACIA SUPLEMETOV A PRVE JEDLO DNA

Poslaťod losos » 11 Aug 2013 20:14

So suplementami ti ja osobne velmi neporadim. Ale čo sa týka raňajok a ranneho treningu, tak myslim že by nemal byť problém v tom že cvičíš 45min po prebudení. Poznám viacero ľudí ktorí to takto riešia, či už z hľadiska pracovných povinností alebo iných. A k tym raňajkám. Vzhľadom nato že cvičiš ako si pisal 45min po prebudení tak by som to tam asi nechal tak ako to maš. Hoci raňajky su základ a mali by obsahovať 25% prijatej energie z celého dna(teda aspon v diete :P ). No myslim že keby si tam pridál nejaké poriadne jedlo tak by si potom mohol mať problémy pri tréningu vzhľadom nato, že by si bol čerstvo a poriadne najedený. Jedine čo by sa tam možno hodilo su nejaké vajcia, resp. vaječne bielky, ktoré su ľahko a rýchlo stráviteľne.
;)
STOP DREAMING - START LIVING
losos

Poslaťod marcel90 » 12 Aug 2013 01:14

Vdaka za response :).

Nad tymi vajcami pouvazujem. Zvyknem na rano zozrat prepchaty tanier cornflakes-ov s mliekom. Ked to mam v sebe, som najedeny ako keby som zozral cele kura :D. Zajtra zvysim davkovanie a uvidim ci budem spokojny. Mozno take dve vajcia max by sa mozno spratali. Len nechcem mat zbytocne nieco v zaludku kvoli rychlejsiemu ucinku. No ked sa tak nad tym zamyslim, tak z dvoch vajec nebudem mat nejako extra viac energie.

M.
Obrázok užívateľa
marcel90

Poslaťod Administrator » 12 Aug 2013 11:15

Mám podobnú skúsenosť s pumpou. Mal som pocit nefunkčnosti. Dosť mi v tom pomohol zvýšení príjem sacharidov spolu so suplementom. Môže to byť vo forme ochutených sacharidov alebo rýchlovstrebateľného jedla. Osobne by som v tvojom prípade odporučil pridať 20min. pred tréningom 2ks ovocia ako banán, ktorý nezaťaží a predsa dodá energiu.
Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Poslaťod marcel90 » 12 Aug 2013 21:25

Vdaka za response,

dnes som zvysil davku myoshoc na 10 kapsul. Efekt takmer (opakujem takmer) ziaden. Myoshock je zalozeny na kofeine. Kavu nepijem (mozno tak dve za rok). Som nefajciar. Ta davka kofeinu ma mala naspeedovat aspon trochu. Zajtra zvysujem davku na 12 kapsul, skusim vysadit protein pred cvicenim (je mozne ze by som ho nemusel uzivat pred ale tak no, kazde rano zacinam s proteinom, je to zvyk a taktiez pred cvicenim som si ho vzdy daval, taktiez hned po). Skusim zhltnut nejake ovocie pred treningom. Tie aminace by mali byt v pohode, tie nerobia problem, no a kreatin detto. Dnes som mal celkom fajn trening, ale mavam aj lepsie (bez predtreningovych nabudzovacov). Dam vediet, ci davka urobila aspon nieco, teda pokial ma neodrovna :D. Mam taky pocit ze asi aj 14 kapsul by so mnou nepohlo a to uz je dvojnasobna denna davka.

M.
Obrázok užívateľa
marcel90

Poslaťod losos » 13 Aug 2013 07:46

Telo si dokáže na dávku kofeinu ak je prijímana pravidelne zvyknuť, čiže je možne že ak si doteraz tieš brával niečo podobné na báze kofeinu tak si telo nato zvyklo...
STOP DREAMING - START LIVING
losos

Poslaťod marcel90 » 14 Aug 2013 03:53

Zdravim Pani,

- bol som cvicit piaty den po sebe
- na rano som zjedol broskynu, jablko, 6 kapul amino, 3 kapsule kreatinu, 12 kapsul myoshocku. ZIADEN PROTEIN
-nebral som ziadne kofeinove zazraky pred tym (mal som Aminostar Nitric Oxide cca 500kapsul a aminostar kre alk)

Prvy cvik = placebo (tak sa mi cvici normalne ked mam dobru naladu a poriadnu chut)
Druhy a dalsie cviky = citil som sa ako keby som mal nizky tlak, prestoje medzi seriami boli celkom dlhe na moj vkus. Davka zas neucinkovala, povedal by som ze ma uspavala :D.

Posledne cviky som sa z toho otriasol a bolo to skoro ako normal trening.

Dam si den pauzu a potom zvysim davku na 15 kapsul = 6 dni cvicenia bude teda ( 4+4+7+10+12+15 kapsul= 52 ). Balenie ma 140. Myslim ze znacka ako muscletech musi mat aspon nejaky ucinok, caro je v tom najst tu spravnu davku. Dufam ze sa nedostanem na 20.

Nemal som ani zaludocne problemy (neprehnalo ma) ani nic ine (bolest hlavy, tlkot srdca).

Dam vediet co urobi 15 kapsul.

M.
Obrázok užívateľa
marcel90

Poslaťod jaroman23focus » 14 Aug 2013 08:29

Možno máš alergiu na kofeín a vtedy má práve opačný účinok, znižuje výkonnosť, únava,.... Ja mám na sebe odskúšané dávky max. 120-150mg kofeínu. Ak zoberiem viac tak som ospalý, zívam, nevládzem.
Obrázok užívateľa
jaroman23focus

Späť na Doplnky výživy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť