Goldfield-PROTOSTROL

Produkty, výrobcovia, skúsenosti s doplnkami výživy

Goldfield-PROTOSTROL

Poslaťod livegame » 15 Máj 2013 11:09

ahojte Protostrol je najsilnejšia povolená legálna náhrada steroidov na trhu, vďaka unikátnemu zloženiu dosiahnete viditeľných výsledkov za pár dní užívania.

Mal s tým niekto skúsenosti ? .. ak áno tak ako ho hodnotíte?
Obrázok užívateľa
livegame

Re: Goldfield-PROTOSTROL

Poslaťod Pepan92 » 07 Aug 2014 17:35

tak keby to bolo lacnejsie tak to hltam jak blazon, ale radsej si kup protein :)
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Obrázok užívateľa
Pepan92

Poslaťod losos » 07 Aug 2014 19:28

Pepan92 píše:tak keby to bolo lacnejsie tak to hltam jak blazon, ale radsej si kup protein :)

Porovnávať proteín s Protostrolom? :lol: Osobne som ho neskúšal, no keď počúvam názory okolia, tak ani neplánujem. Už keď niekto chce nejaký ten svalový prírastok, tak nech si najskôr dá do poriadku jedálniček. Hlavne začiatočníci by chceli mať horu svalov hneď za pár dni cvičenia a preto hneď siahajú po suplementoch a strava je zväčša za 0 bodov.
Ja som si svoj prvý proteín kúpil po asi 3 rokoch cvičenia. A ani teraz neužívam proteín pravidelne, iba ak nemám dostatok bielkovín v daný deň. ;)
STOP DREAMING - START LIVING
losos

Poslaťod Pepan92 » 08 Aug 2014 09:18

losos píše:
Pepan92 píše:tak keby to bolo lacnejsie tak to hltam jak blazon, ale radsej si kup protein :)

Porovnávať proteín s Protostrolom? :lol: Osobne som ho neskúšal, no keď počúvam názory okolia, tak ani neplánujem. Už keď niekto chce nejaký ten svalový prírastok, tak nech si najskôr dá do poriadku jedálniček. Hlavne začiatočníci by chceli mať horu svalov hneď za pár dni cvičenia a preto hneď siahajú po suplementoch a strava je zväčša za 0 bodov.
Ja som si svoj prvý proteín kúpil po asi 3 rokoch cvičenia. A ani teraz neužívam proteín pravidelne, iba ak nemám dostatok bielkovín v daný deň. ;)

Nikto neporovnava, povedal som ze prostostrol su vyhodene peniaze a radsej si za ne kupim protein. A mam z toho vacsi uzitok
Obrázok užívateľa
Pepan92

Poslaťod losos » 08 Aug 2014 09:48

Pepan92 píše:
losos píše:

Nikto neporovnava, povedal som ze prostostrol su vyhodene peniaze a radsej si za ne kupim protein. A mam z toho vacsi uzitok

Možno že ani nie :lol: Dostatočné množstvo bielkovín zo stravy nieje problém získať- aspoň u mňa. A protostrol má určite niečo do seba, nehovorím že je to úplne nič. Ale za také peniaze si vieš zaobstarať aj niečo lepšie... :twisted:
STOP DREAMING - START LIVING
losos

Poslaťod Pepan92 » 27 Aug 2014 21:53

Co lepsie napriklad? :D Kludne mi to napis aj do sukromnej spravy 8-)
Obrázok užívateľa
Pepan92

Späť na Doplnky výživy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia