Pravidlá diskusného fóra

Aby fórum bolo prehľadné a prínosné, dodržujte tieto pravidlá.

Pravidlá diskusného fóra

Poslaťod Administrator » 20 Feb 2013 09:07

Všeobecné podmienky

Vstupom na “forum.fitexpres.sk” (ďalej len “my”, “nás”, “náš”, “forum.fitexpres.sk”, “http://forum.fitexpres.sk”), súhlasíte s právnym vymedzením nasledujúcich podmienok. Ak nesúhlasíte s právnym vymedzením všetkých nasledujúcich podmienok, potom, prosím, nevstupujte a/alebo nepoužívajte “forum.fitexpres.sk”. Tieto podmienky môžme kedykoľvek zmeniť a my spravíme všetko preto, aby sme Vás informovali o týchto zmenách, avšak bude rozumné, ak tieto podmienky budete pravidelne kontrolovať počas pravidelného používania “forum.fitexpres.sk”, pretože musíte súhlasiť s každou zmenou týchto podmienok, ktoré budú aktualizované a/alebo upravené.

Súhlasíte s tým, že nebudete odosielať žiadne urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky alebo posielať akýkoľvek iný materiál, ktorý môže porušovať ktorékoľvek zákony krajiny, v ktorej sa nachádzate Vy či v ktorej sa nachádza “forum.fitexpres.sk” alebo medzinárodné právo. Takéto konanie môže viesť k okamžitému a trvalému vylúčeniu, s upozornením Vášho poskytovateľa internetového pripojenia, ak sa budeme domnievať, že to bude od nás požadované. IP adresa všetkých Vašich príspevkov je zaznamenávaná na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok. Súhlasíte s tým, že “forum.fitexpres.sk” má právo kedykoľvek odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ktorúkoľvek tému, ktorá by porušovala tieto podmienky. Ako užívateľ, súhlasíte s ukladaním do databázy akejkoľvek informácie, ktorú vložíte. Hoci táto informácia nebude zverejnená/poskytnutá žiadnej tretej strane bez Vášho súhlasu, ani “forum.fitexpres.sk” ani phpBB nenesú zodpovednosť za akýkoľvek pokus o prienik (hacking), ktorý môže viesť k zneužitiu týchto údajov.

Prevádzkovateľ diskusného fóra forum.fitexpres.sk, ktorým je FITEXPRES s.r.o. , poskytuje priestor pre slobodné vyjadrenie názorov návštevníkov a diskutujúcich v jednotlivých témach čo neznamená, že súhlasí s ich konaním a názormi. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo kedykoľvek jednostranne bez predchádzajúceho súhlasu zmeniť podmienky používania diskusného fóra.

Podmienky používania forum.fitexpres.sk

1, Používatelia registráciou súhlasia s podmienkami používania diskusného fóra a všetkými ďalšími zmenami týchto podmienok o ktorých budeme informovať v tejto téme.

2, Zakazuje sa v príspevkoch používať nadávky, urážlivé, rasistické alebo inak kompromitujúce urážky kohokoľvek.

3, V príspevkoch nie je dovolené vkladať odkazy na konkurenčné weby alebo fóra.

4, Pri zistení založenia úplne identickej témy ako už bola založená v minulosti bude nová téma bez vysvetlenia zmazaná alebo presunutá do priečinku "Na zmazanie".

5, V diskusnom fóre je zakázané vytvárať viacero registrácií (Nickov) jedným užívateľom. Pri takomto zistení bude používateľ (IP Adresa) zablokovaný.

6, Zakladajte novú tému konkrétne, vecne a formulujte jej názov podľa obsahu. Je zakázané zakladať témy s názvom tipu "?" a podobne. Takto založené témy považujeme za spam a budú okamžite mazané. Pri opakovanom založení môžeme pristúpiť až ku blokovaniu užívateľa.

7, Nie je dovolený akýkoľvek predaj alebo ponuka zakázaných alebo povolených látok, produktov prostredníctvom tém, e-mailov alebo súkromných správ. Takéto snahy sa trestajú blokovaním užívateľa a jeho IP adresy.

8, Užívatelia registráciou na diskusnom fóre forum.fitexpres.sk súhlasia so všetkými podmienkami používania tohoto fóra.

9, Nie je dovolené citovať dlhé príspevky, články, galérie a podobne obsiahle príspevky nakoľko je to úplne zbytočné.

Podmienky diskusného fóra platia od 01.01.2013


Posledné zvýraznenie urobil Administrator dňa 20 Feb 2013 09:07
Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 13 Júl 2006 13:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Späť na Informácie, Pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron