Profiliga Muay Thai 13

MMA, Muay Thai, Box, K1 a ostatné bojové umenia

Profiliga Muay Thai 13

Poslaťod Administrator » 25 Máj 2013 20:52

PROFILIGA MUAY THAI je Top galavečer v Muay Thai, K-1 a MMA, Galavečer Profiliga Muay Thai, ktotý sa každoročne koná v Banskej Bystrici, je vyvrcholením celej sezóny a patrí medzi najprestížnejšie podujatia v Európe. Doposiaľ sme zorganizovali 12 galavečerov Profiligy Muay Thai a na Slovensko sme priniesli nielen kvalitné zápasy a svetoznáme mená, aké videlo publikum v Strednej a Východnej Európe po prvý krát, ale Profiliga vyniká aj skvelou show a diváckou atraktívnosťou.

Trinásty galavečer Profiligy Muay Thai sa bude konať 1.júna 2013 na Banskobystrickom Zimnom Štadióne. Po poslednom ročníku, ktorý do vypredanej haly priniesol viac než 3500 divákov, sme sa tento rok rozhodli nastaviť atraktivitu podujatia zase o úroveň vyššie a nielen priniesť pre domácich bojovníkov kvalitných súperov zvučných mien.

Súčasťou galavečera bude aj turnaj 8 bojovníkov vo váhe do 71kg, ktorí sa pobijú o opasok Medzinárodného Šampióna Youngblood-WMC. Hoci sa na konečnej podobe štartovnej listiny Profiligy Muay Thai XIII stále intenzívne pracuje, už teraz máme dohodnutý jeden z hlavných zápasov večera, medzi Vladom Moravčíkom a Holandskou superstar Marcom Piqué. Bojovať sa bude o titul Európskeho Šampióna najprestížnejšej federácie WMC. Z domácich borcov sa ďalej predstavia Vladimir Konský, ktorý v spomínanej pyramíde zabojuje o opasok, Ján Mazúr, ktorého čaká náročný duel s Thajským top bojovníkom Nonsaiom, či mladé talenty ťažkej váhy Ivan Bartek a Martin Pacas.Duel v MMA sľubuje veľkú akciu, proti Levočskému fighterovi Dávidovi Kedžcuchovi sa postaví tvdrý zápasník zo Srbska Nikola Lazič.


Link
Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 13 Júl 2006 13:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Späť na Bojové športy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron