Čo vám chýba v našom obchode?

Všetky témy súvisiace s obchodom Fitexpres.sk

Čo vám chýba v našom obchode?

Poslaťod Administrator » 20 Feb 2013 10:59

Čo podľa Vás by mohlo vylepšiť náš sortiment, prípadne čo by ste u nás chceli nakupovať?
Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Re: Čo vám chýba v našom obchode?

Poslaťod jaroman23focus » 26 Jún 2013 13:23

Ja som sa tu naobjednával veľa (asi aj cez 3000€) ale v poslednej dobe som nútený objednávať po viacerých odchodoch. Dôvod - bola mi zistená vysoká intolerancia na laktózu, srvátku a všetko mliečne. Aj WHEY s obsahom laktózy 0% mi robí problém. A tomu som prispôsobil doplnky. Mohli by ste preto ponuku rozšíriť o

- čisté vaječné bielka
- probiotiká máte ale chcelo by to tráviace enzýmy
- základné sacharidy nie MIX sacharidov (glukóza, palatinóza, malta)
- máte iba 1 hovädzí proteín v ponuke a ten obsahuje kreatín monohydrát takže v diéte som ho musel nahradiť iným proteínom
- predtréningovka bez obsahu kofeínu (keď trénujem večer - mix arginin, betealanin, citrulín,......)
- niektoré veci od Muscle Pharm (ich kreatín, multivitamín, glutamín)
- máte iba 1 MCT olej
- colostrum
- ak by boli vzorky predtréningoviek ako možnosť zakúpiť tak by to bolo super. Na mne napríklad málo čo zaberie a mať doma celé balenie zbytočne.... Napríklad k C4 sa neviem dopracovať. Ohlasy super ale nechcem zasa kupovať celé balenie.
- GN Laboratories - ich kreatín s probiotikami je pecka (super nárast sily, do objemu pecka) a tak isto BEEF proteín bez kreatínu.
Obrázok užívateľa
jaroman23focus

Re: Čo vám chýba v našom obchode?

Poslaťod Administrator » 26 Jún 2013 17:34

Ďakujeme za konštruktívny návrh. Na niektorých produktoch sa už pracuje pre zaradenie do sortimentu...
Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Späť na E-Shop

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia