Doplnok výživy...

Produkty, výrobcovia, skúsenosti s doplnkami výživy

Doplnok výživy...

Poslaťod tomas autner » 30 Apr 2013 14:38

Zdravím,chcel by som vás poprosit o radu ohladom objednávky doplnkov výživy. Moje telesné proporcie sú výška 191 a váha cca 103kg. Rád by som trošku zhodil z telesného tuku hlavne na bruchu a nabral svalovu hmotu. Neviem ale aké veci si objednat či len protein,alebo aj kreatin a bcaa atd. Za vaše rady vám vopred dakujem
Obrázok užívateľa
tomas autner

Re: Doplnok výživy...

Poslaťod BALBOA » 30 Apr 2013 23:32

Záleži samozrejme aj od rozpočtu - dajú sa skúsiť rôzne veci. Základom je vždy proteín, v diéte sa hodia aj osobitne BCAA, prípadne tiež glutamín. Z kreatínu síce vyťažíš najviac v naberacej fáze, ale to neznamená, že sa nemôže užívať aj v iných tréningových obdobiach (to, že kreatín je vhodný len do objemovky, je zastaralý prístup). Môžeš skúsiť aj nejaký predtréningový doplnok na báze overených zložiek (kofeín, zelený čaj, atď.).
IN NOMINE DEADLIFT ET SQUAT ET BENCHPRESS, AMEN.
Obrázok užívateľa
BALBOA
Moderátor

Poslaťod Administrator » 02 Máj 2013 14:51

Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Poslaťod marcel90 » 12 Aug 2013 01:23

Pani :),

v prvom rade by ste sa mali Kolegu spytat ci chodi do fitka ;). Ak ano, ci tam chodi cvicit (naozaj cvicit), alebo ohrievat lavicky s kamaratmi. Kolko krat cvicit v tyzdni, kolko casu tomu venuje. V pripade ak necvicis poriadne, nemakas, je zbytocne mrhat peniazmi. Vysypes sa z penazi, nasypes sa z praskov a o pol roka sme spat, kde sme boli.

Tak prosim, prezrad nam to. Ked chces chudnut, rozmyslaj co a kedy konzumujes. Ked chces nabrat nejake maso, musis makat, naozaj makat.

M.
Obrázok užívateľa
marcel90

Späť na Doplnky výživy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť