Spartan race - Máte skúsenosti?

Beh, plávanie, lyžiovanie alebo všetko čo vás ešte baví.

Spartan race - Máte skúsenosti?

Poslaťod Administrator » 05 Máj 2013 11:04

Jednoducho, Spartan Race - Sparťanský Pretek je séria popredného svetového prekážkového behu. Je to udalosť, čisté primitívne šialenstvo, ktoré len tak nezabudnete!

Spartan Race má:

- Preteky na celom svete!
- Rôzne vzdialenosti pre rôzne úrovne a štýly pretekania.
- Jedinečná kultúra a komunita športovcov snažiacich sa spoločne prekonať všetkých a všetko

Čo iné robí Spartan Race extrémne a jedinečné?

Hodiny! Ak Vás trasa nezabijem úplne, tak naše hodiny Vás dorazia. To nie je len "crossový beh", alebo nejaký starý "beh blatom". Väčšina môže zvládnuť 10 km s nejakými prekážkami. My Vam však prinášame možnosť otestovat sa naplno a s časom. A to nie len voči konkurencii, ale aj voči sebe samemu. Chceme, aby ste boli vytočený k maximálnemu výkonu a aby ste to proste zo seba dali.

http://spartanrace.sk/

Link
Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Re: Spartan race - Máte skúsenosti?

Poslaťod CrossCore » 11 Aug 2014 09:20

Tento pretek ma absolutne ovládol. Začal som s ním minulý rok a tento rok bojujem o trifectu. Každý kto si chce vyskúšať čoho je schopný by mal skúsiť spartanrace. Nie len samotný pretek ale aj príprava na toto šialenstvo zo mňa urobila lepšieho športovca. Minulý rok som sa pohyboval okolo 500-600 miesto. Tento rok Kamzík a Valča v prevej 50. Chcem byť ešte lepší!
Obrázok užívateľa
CrossCore

Späť na Vytrvalostné športy a iné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia