Kombinácia doplnkov

Produkty, výrobcovia, skúsenosti s doplnkami výživy

Kombinácia doplnkov

Poslaťod zajo_xXx » 29 Aug 2013 17:55

Zdravím Vás chlapci. Cvičím už asi 2roky mam už aj čo to odsypané ale zvyčajne to bolo iba proteín+creatín. Mám 175cm a 75kg. Teraz by som chcel skúsiť kombináciu Mutant Mass+CellTech+100% Whey Gold Standard Protein+ poprípade Animal Stak. Chcel by som sa spýtať na kombináciu tíchlo doplnkov či je dobrá poprípade ich dávkovanie a začlenenie do jedálnička. Dík
Obrázok užívateľa
zajo_xXx

Re: Kombinácia doplnkov

Poslaťod Administrator » 30 Aug 2013 17:39

Mne sa páči skôr tá druhá varianta s Animal Stak. Osobne by som však zaradil skôr M-Stak, ktorý perfektne povzbudí pred tréningom. Mutant a Cell Tech je super voľba do objemovky. Namiesto Cell-Techu odporúčam Trans-X Profesional od Scitec. Lepšie zloženie za lepšie peniaze :-). Cell tech už nie je to, čo býval :roll:
Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Poslaťod zajo_xXx » 15 Sep 2013 13:37

Takže dam na tvoju radu a zoberiem mutant mass+trans-x+M-Stak....  ako to skombinovať do jedalnička? Alebo presne podla davkovania lebo ide tam o to že ihned po treningu ide mutant mass aj trans-x....Alebo najprv dám trans-x a o pol hodku mutant mass? dik
Obrázok užívateľa
zajo_xXx

Poslaťod Administrator » 16 Sep 2013 10:53

Áno, presne tak by som to aj odporučil dávkovať. Ihneď po tréningu Trans-X a o 20-30 min Mutant alebo iný gainer.
Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Poslaťod david13 » 07 Feb 2016 22:09

Zdravim Vas chlapy.Chel som sa spytat a vlastne poradit.Cvicim uz zhruba dva roky ateraz som presel na doplnky ktore asi dve tyzdne pouzivam ale do istoty by som scel vediet ci je to dobra kombinacia ..takze momentalne beriem glutamin 1500 od olimpu rano obed a pocviceni ataktiez FA extreme creatin 3 krat denne rano na obed a pred cvicenim pol hodiny ataktez pred cvicenim 30 minut extreme napalm tesne pred cvicenim FA extreme BCAA 5000 pol davky apol davky pocas cvicenia a pred cvicenim este L-carnitin extrem 1500 olimp 1 tabletu apo cviceni a rano na lacno ISO whey Zero Protein od biotechu je to dobra kombinacia ? po pripade mi to mozte nejako navrhnut ako to kombinovat? za odpoved vopred dakujem
Obrázok užívateľa
david13

Späť na Doplnky výživy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť