Nové fórum Fitexpres.sk

Aby fórum bolo prehľadné a prínosné, dodržujte tieto pravidlá.

Nové fórum Fitexpres.sk

Poslaťod Administrator » 24 Feb 2013 15:17

Tak sme sa dočkali, fórum je opäť spustené. Po tom ako Fitexpres.sk prešiel na úplne nový systém, muselo prísť na rad aj naše fórum. Ako môžete vidieť stavili sme na overené a fórum ďalej funguje na phpBB platforme.
Dobrá správa je, že všetky pôvodné užívateľské účty boli zachované. To sa nedá povedať o starých témach a cca 50000 príspevkoch v starom fóre. Vnímame to však ako výhodu pre rozvíjanie lepších, zaujímavejších tém. Pravidlá fóra ostávajú samozrejme nezmenené. Ak máte dotazy na nové alebo pôvodné fórum, sem s nimi.
Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Re: Nové fórum Fitexpres.sk

Poslaťod Meky » 01 Mar 2013 13:24

Konečne, budem sa tešiť. Trošku vám to trvalo nie?
Obrázok užívateľa
Meky

Poslaťod Administrator » 12 Mar 2013 10:38

Máš pravdu, snažili sme sa vyriešiť a doladiť náš nový web a to nás dosť zdržalo. Fórum sme rozhodne tiež chceli v novom šate a v novej verzii. Podarilo sa ...
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Poslaťod demolátor » 31 Mar 2013 15:35

Myslím že to , že ste nezachovali databázu príspevkov nebola dobrá cesta , nové fórum rozbehnúť nebude žiadna ľahká záležitosť , sám to veľmi dobre poznám . Som bývalým moderátorom tohto fóra a navyše som bol donedávna majiteľom iného diskusného fóra a cvičení ( cca 3 roky ) a preto viem , aké je to ťažké . Toto fórum bolo kedysi druhé najváčšie čo do počtu tém ako aj návštevnosti . V dnešnej konkurencii fór to nebude ľahké znovu rozbehnúť . Možno to má aj nejaké výhody ( čistota bez bordelu a spamu ) ale má to aj nevýhody a to je nový začiatok od nuly . To je ale iba môj názor
Obrázok užívateľa
demolátor

Poslaťod Administrator » 31 Mar 2013 20:08

Práve naopak, po predchádzajúcich skúsenostiach sme sa chceli skôr sústrediť na kvalitu obsahu ako na jeho kvantitu. Veľa toho už bolo povedané a chceme tvoriť skôr unikátny obsah. Absolútne súhlasím s názorom, že rozbehnúť nové fórum nebude ľahké no urobíme to presne tak ako pred tým. Máme na to dosť času... Mimochodom starápáka ako ty, má dvere moderátora u nás stále otvorené. 8-)
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Poslaťod BALBOA » 04 Apr 2013 17:19

Presne tak, všetko ma svoje plusy aj mínusy. Prvé mesiace to bude vlastne len také postupné vytváranie základného obsahu celého fóra a pomaly sa to rozbehne. Verím tomu, že aj s odstupom času sa to ukáže ako správny krok :evil:
IN NOMINE DEADLIFT ET SQUAT ET BENCHPRESS, AMEN.
Obrázok užívateľa
BALBOA
Moderátor

Poslaťod demolátor » 31 Dec 2013 15:40

Administrator píše:Práve naopak, po predchádzajúcich skúsenostiach sme sa chceli skôr sústrediť na kvalitu obsahu ako na jeho kvantitu. Veľa toho už bolo povedané a chceme tvoriť skôr unikátny obsah. Absolútne súhlasím s názorom, že rozbehnúť nové fórum nebude ľahké no urobíme to presne tak ako pred tým. Máme na to dosť času... Mimochodom starápáka ako ty, má dvere moderátora u nás stále otvorené. 8-)

ak by som to mal brat ako ponuku , musel by som si to velmi dobre premyslet . aktualne sa nevenujem ziadnemu foru , mam vsak dva webove projekty suvisiace s cvicenim , ale forum je forum , tu je aspon nejaký život . bavi ma to diskutovat a byt v kontakte s ludmi ktoí cvičia , aj ked sam sa cviceniu už nevenujem , resp. mam taku cca rocnu prestavku . ak by som teoreticky aj nad tvojou ponukou uvazoval , musel by som ju dokladne vazit , vies že v minulosti sme sa nerozisli v najlepsom . je to sice uz davno , sopm o nejake tie roky starsi rovnako ako ty a ludia sa casom menia . najzavaznejsim problemom ale teraz u mna je vazny zdravotný problem , pred vanocami mi ziostili onkologickle ochorenie a netusim este v akom stadiu sa to nachadza . ukazu to až januarove vysetrtenia . ak by to bolo stadium , že je sanca s tým nieco robit , mozno by to stalo pre mna za uvahu o tom uvazovat , avsak pokial by sa ukazalo, ze mi zostava par mesiacov zivota, , nema zioadny zmysel ani pre mna ani pre teba aby sme sa puistali do nejakej spoluprace. v kazdom pripade si tvoju ponuku vazim a do bucnosti nevylucujem že by sme sa mohli o tom bavit , avsak teraz kýám nemam za sebou vsetky podrobne testy nebudem sa radsej na nic slubovat dopredu

PS : vsdimol som si že sú tu vypnute sukromne spravyx, resp. sa neda posielat cez prispevok ( s citaciou ) co si yslim a zo svojich dlhorocných skusenosti na forach aj viem . viem si domysleť aký mas na to dovod , ale je to na druhej strane velký minus
Obrázok užívateľa
demolátor

Poslaťod Administrator » 31 Dec 2013 16:09

Želám skoré uzdravenie a ak budeš mať chuť a čas sa do fóra zapojiť, neváhaj kedykoľvek.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Poslaťod demolátor » 31 Dec 2013 19:26

Administrator píše:Želám skoré uzdravenie a ak budeš mať chuť a čas sa do fóra zapojiť, neváhaj kedykoľvek.

dik
Obrázok užívateľa
demolátor

Poslaťod livegame455 » 11 Jan 2017 18:53

zdravím ale ten demolator mal pravdu toto fórum je už mrtve :roll:
Obrázok užívateľa
livegame455

Späť na Informácie, Pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia