Kreatin-davkovanie

Produkty, výrobcovia, skúsenosti s doplnkami výživy

Kreatin-davkovanie

Poslaťod losos » 08 Júl 2014 18:52

Cus.. Mam otazku ohladom davkovania kreatinu. Bral som ho doposial raz. Vtedy som isiel klasicky plniacu a udrziavaciu fazu. Casto sa ale stretavam a konatantnym davkovanim, pripadne inak v treningove a netreningove dni... Uz by som ai to chcel v hlave ujasnit a vediet vyhody/ nevyhody danych davkovani...Vedel by mi to niekto objaanit? ;-) Diik
STOP DREAMING - START LIVING
losos

Re: Kreatin-davkovanie

Poslaťod BALBOA » 10 Júl 2014 23:39

Loading fazu ani nacasovanie v podstate vobec netreba riesit, lebo rozdiely su tam minimalne, ak vobec nejake. Jedna davka denne a je to 8-)
IN NOMINE DEADLIFT ET SQUAT ET BENCHPRESS, AMEN.
Obrázok užívateľa
BALBOA
Moderátor

Poslaťod losos » 13 Júl 2014 18:54

Kreatin som bral doposial len raz, takze vecsinu vedomosti o nom mam len z netu resp. od znamych. Skor sa zameriavam na kvalitnu stravu a peniaze racej pouzijem nato. No chcem si to teraz trochu spestrit.
Vela ludi sa ale zhoduje v tom, ze pri uzivani je najdolezitejsia davka po treningu.
Ale je pravda ze jedna davka denne je prakticka. Takze to asi vsetko hodim po treningu. :-D
Diik
STOP DREAMING - START LIVING
losos

Poslaťod Pepan92 » 27 Aug 2014 21:54

Ja mam monohydrat slape mi najlepsie treningovy den davam 5g po treningu , netreningovy den 5g rano na lacno a som spokojny ale tak treba skusat.
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Obrázok užívateľa
Pepan92

Späť na Doplnky výživy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť