jedalnicek rada

Strava je 70% úspechu športovca. Tu preberieme ako to zlepšiť.

jedalnicek rada

Poslaťod tajemstwi » 06 Júl 2014 21:09

zdravim..potrebujem poradit ohladom stravy pre zenu ktora chce schudnut,nejaky jedalnicek,ktory ma hlavu patu a funguje,poradi nejaky odbornikhadam hej :)
Obrázok užívateľa
tajemstwi

Re: jedalnicek rada

Poslaťod losos » 08 Júl 2014 17:29

Konkretny "overeny" jedalnicek ti je nanic.... kazdy clovek je iny a na kazdeho posobi nieco ine..Ak mas aspon zakladne vedomosti ohladom vyzivy tak skusaj a zistis aj ty co plati na tvoje telo a potom to pojde ako po masle.... ;-) Zaklad je obmedzit rychle cukry a komplexne pijimat zo spravnyvh zdrojov, dostatok bielkovin a kvalitnych tukov... :-)
STOP DREAMING - START LIVING
losos

Poslaťod Administrator » 03 Aug 2014 17:41

Odporúčam začať počítať denný kalorický príjem a snažiť sa ho samozrejme znižovať náhradou sacharidov a hlavne cukrov. Dôležité je venovať sa tomu trochu aj sám aby získal človek návyk a vedel prečo ktoré potraviny konzumuje. Najhoršie je riadiť sa jedálničkom a nevedieť prečo konkrétne potraviny konzumujem.
Všetko je možné. Dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.
Obrázok užívateľa
Administrator
Site Admin

Poslaťod Pepan92 » 07 Aug 2014 17:31

Hlavne nech nehladuje najcastejsia chyba...
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Obrázok užívateľa
Pepan92

Poslaťod losos » 07 Aug 2014 19:18

Pepan92 píše:Hlavne nech nehladuje najcastejsia chyba...

Zase nieje hladovanie ako hladovanie. ;) Človek nemôže byť ani stále sýty. Ak by som jedol vždy keď som hladný, tak by som jedol niekedy aj každú hodinu, a to by potom vyzeralo... :lol:
Ale ak máš na mysli hladovky ktorých sa dopúšťajú niektorí ľudia s cieľom schudnúť, tak hej to je chyba. :!:
STOP DREAMING - START LIVING
losos

Poslaťod Pepan92 » 08 Aug 2014 09:16

losos píše:
Pepan92 píše:Hlavne nech nehladuje najcastejsia chyba...

Zase nieje hladovanie ako hladovanie. ;) Človek nemôže byť ani stále sýty. Ak by som jedol vždy keď som hladný, tak by som jedol niekedy aj každú hodinu, a to by potom vyzeralo... :lol:
Ale ak máš na mysli hladovky ktorých sa dopúšťajú niektorí ľudia s cieľom schudnúť, tak hej to je chyba. :!:

Ano presne tie hladovky som mal na mysli ;)
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Obrázok užívateľa
Pepan92

Späť na Zdravá výživa a stravovanie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť